Samsung Galaxy S II HD LTE Türkiye Fiyatı, Özellikleri (İnceleme ve Yorumlar)

0
82 views
Samsung Galaxy S II HD LTE Türkiye Fiyatı, Özellikleri (İnceleme ve Yorumlar)
Samsung Galaxy S II HD LTE Türkiye Fiyatı, Özellikleri (İnceleme ve Yorumlar)

Samsung Galaxy S II HD LTE Türkiyede ne zaman satışa çıkacak, Samsung Galaxy S II HD LTE özellikleri nelerdir, Samsung Galaxy S II HD LTE kamera, dokunmatik özellikleri, klavyesi, internet özellikleri hakkında bilgi, Samsung Galaxy S II HD LTE ile ilgili yorumlar, Samsung Galaxy S II HD LTE incelemesi

Galaxy S II HD LTE Samsung Bu Telefondan Rekor Bekliyor: Samsung Galaxy S II HD LTE
iPhone ile yarışacak bir marka değerine sahip olan Samsung yeni planını açıkladı.Samsung’un satış müdürünün yaptığı açıklamaya göre firma 2012 yılı içerisinde Galaxy serisiyle hedefledikleri satış rakamlarına ulaşacak. Firma 2012 yılı içerisinde Galaxy S II LTE modelinin satış rekorları kıracağını düşünüyor.

Galaxy S II LTE modelinin yılın en çok satan Samsung telefonu olacağını iddia eden firma, iPhone 4S’in 4G’nin alt yapısı olan LTE’yi desteklememesine de değindi. Güney Koreli teknoloji firmasına göre Apple’ın LTE desteğini sunmaması büyük bir eksiklik. Önümüzdeki yıllarda iPhone’un pazarı payını ele geçireceklerini düşünen Samsung 2012 yılı için satış hedeflerinin daha büyük olduğunu belirtti. Firma satış rakamları konusunda şimdilik resmi bir açıklama yapmaktan çekiniyor. Telefonda 4.3 HD ekran, çift çekirdek ve LTE desteği bulunuyor. Samsung bu telefonu geçtiğimiz ay açıklanması beklenen iPhone 5’e rakip olarak tasarlamıştı.
( TechnLaps)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here