Tırnak Eti Bakımı Nasıl Yapılır

0
120 views
Tırnak Eti Bakımı Nasıl Yapılır
Tırnak Eti Bakımı Nasıl Yapılır

Güzellik dediğin kusursuz olmalı. Bir kadının en dikkat edilecek yerlerinden biri de elleridir. Güzel kadınlar genellikle narin ve güzel ellere sahiptirler. Fakat tırnak etlerinde bakımsızlıktan dolayı oluşan bozulmalar ve kötü görüntü elin de hoş görünmemesine neden oluyor. Tırnak eti bakımı, manikürün uzun ömürlü olması açısından da oldukça önemlidir. Bu nedenlerden ötürü burada sizlere tırnak eti bakımının nasıl yapılacağı konusunda bilgi sunuyoruz.

Eğer tırnak etleriniz sert, kuru ve nemsiz ise acil bakım ürünlerine başvurmanızda fayda var. Bu ürünlerle tırnak etleri rahatlatır, nemsizliği giderir ve gerekli mineral desteğini vermiş olursunuz.

“Tırnak Bakımı’nın Önde Gelen Kadını” unvanına sahip Jessica Vartoughian’a göre; Şekil, parıltı ve bakım tırnak bakımının vazgeçilmezleri arasında olduğunu vurguluyor. Gün içerisinde ihtiyaç duydukça düzenli bir şekilde uygulayacağınız tırnak eti bakım ürünleri ile göz kamaştıran güzellikte ellere sahip olabilirsiniz.

Tırnak ve tırnak etlerinizi güçlendirecek en iyi ürün seçenekleri için Tıklayınız…

İşte size en basit yöntemler…
•    Tırnaklarınızı nemlendirin ve oların kuruyarak pul pul olmalarına izin vermeyin
•    Banyo yaptığınız zamanlarda, tırnak etlerinize hafif masaj yaparak etkili bakım ürünlerini kullanın.
•    Özel tırnak eti çubukları bu konuda oldukça etkilidir ve evinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünleri genelde 70 derece açıda tutarak tırnak etlerini yavaşça içeriye doğru iterek kullanın.
•    Her gün oje sürmeyin arada bırakın tırnaklarınız nefes alsın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here